Reklama, informacja.
Warszawska strona, o warszawskich  ulicach, zabytkach, firmach, sklepach, restauracjach, galeriach i warszawskich ciekawostkach.

abc@warszawska.info    abc.warszawa@gmail.com


888 333 625

  Bibliografia Ciekawostki

Firma

Spis ulic

 

dzielnica

osiedle

Akacjowa, Asfaltowa, Balladyny, Bałuckiego, Batorego, Belgijska, św. Andrzeja Boboli, Bruna, Chocimska, Dąbrowskiego, Dolna, Dożynkowa, Drużynowa, Dworkowa, Fałata, Grażyny, Goworka, Humańska, Kazimierzowska, Kielecka, Kujawska, Lipskiego, Łowicka, Łyżwiarska, Madalińskiego, Melsztyńska, Morskie Oko, Narbutta, Al.Niepodleglości, Odolańska, Olesińska, Olszewska, Opoczyńska, Piłkarska, Puławska, Racławicka, Rakowiecka, Różana, Różyckiego, Sandomierska, Słoneczna, Smetany, Spacerowa, Starościńska, Wiktorska, Willowa, Wiśniowa, Wrotkowa, Wybieg.

 

Ulica łącząca ul. Narbutta z ul. Rakowiecką - jednokierunkowa (wjazd od Rakowieckiej)

   

 

Ulica dwóch odcinków: 1 - od Ursynowskiej do Racławickiej i 2 - od Wiktorskiej do Różanej. Sporo zachowanych kamienic przedwojennych.

   

 

Ulica biegnie od parku Morskie Oko, sąsiaduje z Willową, Humańską, Olszewską, Kujawską, potem przecina ją dwujezdniowa ulica Goworka, dalej obok Skolimowskiej dociera do Klonowej.

   

 

Ulica prowadząca od Puławskiej do Niepodległości jako dwukierunkowa i dalej do Wołoskiej już jako jednokierunkowa. Zachowana w znacznej części zabudowa przedwojenna na odcinku Puławska - Niepodległości. W okresie przedwojennym znana jako ulica Szustra.

   

 

Ulica dwujezdniowa, każda jezdnia posiada 3 pasy ruchu. Łączy Puławską ze Spacerową i przecina Chocimską.

   

 

Niewielka uliczka, boczna od Puławskiej, położona pomiędzy Olesińską i Różaną. Jednokierunkowa (od Olesińskiej) o 22 numerach. Od czasów przedwojennych funkcjonuje tu Centrala "SPOŁEM" (13)

   

 

Uliczka boczna od Słonecznej kilka posesji dzieli ją od Chocimskiej. Jednokierunkowa.

   

 

Ulica jednokierunkowa, biegnie od Morskiego Oka do Spacerowej. Hotel KARAT, redakcja NIE.

   

Ulica pięknie odrestaurowanych kamienic, biegnie od Puławskiej do Słonecznej spotykając się jedynie z Chocimską. Zapraszamy do kawiarni "Bibeloty Cafe". - kawa wyśmienita.

   
   

www.123noclegi.info

www.gdzie-nocleg.pl

www.stare-miasto.com

www.wiejskie-wakacje.pl

www.123noclegi.pl

  Copyright © 2009-2019 M. Lewandowski firma LEWMARK